Tesettürlü bayan aksesuarlarından bir tanesi de eşarp modelleri olmakta. Yeni sezon ürünlerinde ilkbahara uygun cıvıl cıvıl ve rengarenk eşarp modelleri ile vitrinlerde karşılaşmanız mümkün. Hem aksesuar niteliğinde boynunuza bağlayabileceğiniz hem de baş örtü olarak kullanabileceğiniz son derece kaliteli ve bahar esintili eşarp modellerine 2015 ilkbahar yaz koleksiyonları kapsamında erişim sağlayabilirsiniz. Moda dünyasının tesettür giyim konusundaki hassasiyeti ve tercihen oldukça ön planda tutulması açık bayanların dahi dikkatini çekmektedir. Öyle ki tesettür giyime ait olan bir çok kıyafet ve kıyafet modellerini açık bayanlarda tesettürlü bayanlar kadar yoğun ilgi göstermektedir.

Dünyaca ünlü markalardan bir tanesi olan Pierre Cardin bayanlara özgü tasarlamış olduğu İlkbahar yaz eşarp modelleri ile 2015 yılında da en fazla tercih edilmekte olan markalardan bir tanesi olmakta. Giyimden aksesuara bir çok kategori altında bizlere sınırsız ürün hizmeti sağlamakta olan Pierre Cardin eşarp modelleri ile de oldukça sık tercih edilmekte olan markalardan bir tanesi konumunda bulunmaktadır.

Canlı renklerin bulunduğu koleksiyonda grafik detaylar, Osmanlı motifleri, şekillerden oluşan çizimler ve çiçek desenleri ağırlık olarak kullanılmaktadır. Oldukça kaliteli ve ipeksi bi dokuya sahip olan Pierre Cardin eşarp modelleri 70 TL ile 125 TL arasında saışa sunulmaktadır. Eşarp modelleri renk seçenekleri mürdüm, mor, pembe, limon sarısı, gül kurusu, siyah, kırmızı ve daha bir çok renk tonlarından tasarlanmaktadır. Modern çizgileri yansıtan eşarp modelleri arasında her zevke uygun son derece şık ve göz alıcı modeller sizleri beklemekte. Pierre Carden ilkbahar eşarp koleksiyonu gerçekten baharın renklerini bizlere sunarak çiçek açmış niteliktedir.

Pierre Cardin Eşarp Modelleri 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu kapsamında bulunan tüm eşarplar sanatsal bir değere sahip olup her biri özen ile üretilmiş kaliteli dokuya sahip olmaktadır. Ürün özellikleri bakımından renginde hiç bir solma, renk değişimi, yıpranma, tiftiklenme ve benzeri deformlar söz konusu olmadan uzun süreli kullanabileceğiniz eşarp modellerine Pierre Cardin ile sahip olabilirsiniz.