Kadınlar için giyim özen gerektiren konulardan bir tanesidir. Lakin kilo problemi hemen hemen her bireyin sıkıntı duyduğu konulardan olmak ile beraber kıyafet seçimi konusunda da engel sayılmaktadır.Her zaman için kilomuza uygun kıyafet modeli seçimi yaparak tercihte bulunmaktayız. Aksi takdirde kilolarımız olduğundan daha fazla gözükecektir. Renk bakımından en fazla tercih edilen kilolarınızı saklar nitelikte olan elbise rengi siyahtır. Özellikle düğün ve davetlerde siyah giyerseniz hem daha zarif hem de daha şık bir stil oluşturmuş olmaktasınız. Bir çok ünlü marka tasarımına ait siyah abiye modellerini mağazalardan ve online alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz. Siyah abiye modellerinde balık etek ve etek kısmı sadece tül olarak tasarlanmış abiye modelleri yer almakta.
Genellikle dantel detaylı olan abiye modeli fiyatları 200 TL ile 500 TL arasında satış fiyatları ile satışa sunulmakta.

Modanisa, Kayra, Sefamerve, Alvina ve daha bir çok ünlü markanın tasarımlarından zarafetinizi tanımlayacak abiye modelleri temin edebilirsiniz. Önceki dönemlerde kıyafet modelleri konusunda tesettürlü bayanlara özgü pek fazla model ve desene sahip değildik. Lakin günümüz tasarımlarında moda kapıları tesettürlü bayanlar için açıldı. Bir çok siyah abiye modeli renk bakımından her ne kadar zayıf gösterse de modelini ön plana çıkarmamakta diye tercih edilmez iken şimdilerde ise renk ve model bakımından daha fazla tercih edilmekte olan şık abiye modellerinden oluşmaktadır.

Siyah abiye modeli her renk aksesuar ve ayakkabı ile bütünlük sağlayabileceğiniz ürünlerden bir tanesidir. Öyle ki sade ve şık olmak isterseniz beyaz, krem siyah gri ve benzeri renkteki ayakkabı modelleri ile sade ve zarif bir kombin hareketli ve biraz spor bir stil oluşturmak isterseniz de renkli ve sezon trendine uygun renk seçeneklerinden bir tanesini seçerek son derece şık ve gösterişli bir modül ile uygulamada bulunabilirsiniz.Abiye modelleri içinde en yoğun ilgiyi gören abiye modeli ise bel bölgesi büzgülü kol ve yaka detaylı işlemeli abiye modellerinden oluşmaktadır. Siyah abiye modellerinde ise kullanılmış olan tül ve dantel detayı bireye istenilen sadeliğin yanı sıra estetik bir duruş katmaktadır.