Zarif ve şık görünmek hemen hemen her bayanın dikkat ettiği unsurlardan bir tanesidir. Özellikle özel günler ve davetler zarafetimizi sergileyeceğimiz nadide alanlardan bir tanesidir. Düğün davetine uygun renk ve model tasarımları ile 2018 abiye modelleri arasında en güzel tasarımları Kayra, Şems, Alvina, Gamze Polat ve benzeri kaliteli ürün temini yapan markalardan bulabilirsiniz.

Hem ekonomik hem de şık abiye modelleri ile tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Bilindik abiye modelleri ve tasarımlarına farklı bir boyut kazandıran tesettür giyim markaları yeni sezon ilkbahar yaz abiye model, tasarımlarında öncülük yaratmaktadır. Tesettür kullanan ve kullanmayan tüm bayanlar tesettür abiye modellerine rağbet göstermektedir. Önceki senelerde gün yüzüne çıkmayan ve neredeyse tesettürlü bayanların dahi tercihte bulunmadığı tesettür düğün elbiseleri günümüzde oldukça yoğun ilgi gören kıyafet modelleri arasında yer almakta. Sezon renklerine uygun abiye modelleri arasında pudra, açık kahve, krem, su yeşili, saks mavisi gibi renk tonlamaları kullanılmıştır.

Genellikle ağır ve zarif bir hava solutan abiye modellerinin yanı sıra canlı ve yazı hissettiren son derece şık abiye modelleri de bulabilmeniz mümkün. Fiyat ortalaması olarak 260 TL ile 500 TL arasında tesettür düğün elbisesi modelleri bulabilmeniz mümkün.
Abiye modellerinde eskimeyen lakin yenilendikçe yoğun talep gören ceket etek takım modelleri ise oldukça fazla bulunmakta. Öyle ki sade boydan bir abiye modeli tercihinizde elbisenizi son derece şık ve zarif bir ceket ile kombinleyebilirsiniz.

Günümüz koşullarında kapalı bayanlar için tasarlanmakta olan binlerce çeşit abiye modeli ve markası bulunmaktadır. Bunlar içerisinden kaliteli ve ekonomik abiye modellerini tercih ederek son derece sade ve şık kombinler yada tarzınıza uygun olarak canlı ve hareketli kombinler oluşturabilirsiniz.İster kilolu ister zayıf her beden ölçüsüne hitafen tasarlanan bin bir çeşit tesettür abiye modellerini bulabileceğiniz bir çok butik ve online alışveriş sitesi bulunmaktadır. Davetler ve düğünler için seçmiş olduğunuz abiye modelleri ile modaya ayak uydurarak son derece etkileyici ve büyüleyici bir modül oluşturabilirsiniz.