Ünlü tesettür giyim markalarından Avenna son derece şık ve sadeliğin ön plana çıktığı koleksiyonu ile tesettür giyim ürünlerini tercih eden bayanlara moda kavramında yol göstermektedir. Birbirinden güzel sadeliğin zarafetini yansıtan modellerde kıyafet modelini bulabilmeniz mümkün. Avenna tesettür giysi modelleri her geçen gün yaygın halde kullanılmakta ve tercih edilmekte olan markalardan bir tanesi konumuna gelmiştir.

Marka kapsamında yapılan çalışmalar sonucunda Avenna markasının resmi satış sitesinden veya online internet siteleri üzerinden alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yeni sezon ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Avenna tesettür giyim koleksiyonlarında pardösü, etek, tesettür elbise, kap, ferace, tesettür abiye, tunik ve benzeri bir çok tesettür kombinlerine yer vermektedir.
Avenna 2018 koleksiyonunda kullanılmakta olan aksesuarlar büyük taşlar ve kemerler olmaktadır. Koleksiyonda yer alan elbise ve tunik kombinleri ise açık renk tonlamalarından tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra gömlek yaka üst giyim ve dış giyim modelleri oldukça yaygın kullanılması sonucunda moda severler tarafından ilgi duyulan kıyafetlerden bir tanesi olmaktadır.

Bayanlara rahat ve kendilerini huzurlu hissetmelerini sağlayan Avenna şık ve ihtişamlı bir görüntünün anahtarını bayanlara sunmakta. Genellikle koleksiyon bütününü ele aldığımızda blok renkler, püsküller, çizgiler, çiçek motifleri, monokrom desenler, file detayları, truvakar kollar tesettür modasında sıklıkla rastladığımız kıyafet modellerinin tasarlanma şekillerindendir.
Oldukça geniş renk yelpazesine sahip olan koleksiyonda siyah, ekru, beyaz, pudra ve tonlarının daha yoğun kullanıldığını gözlemlemekteyiz. Kıyafet modellerinde tasarlanan elbiseler baharın sıcaklığını ve görsel olarak zarafetin ihtişamını gözler önüne sermekte.

Koleksiyon bütününde detaylara oldukça fazla özen gösterilmekte. Öyle ki işleme motiflerinin gerek yakalarda gerekse kol ağızlarında çok fazla kullanıldığını gözlemlemekteyiz. Bunun yanı sıra yaka detayı tunik, gömlek, kap ve pardösülerde aynı tasarlanmaktadır. Dik yaka ile oluşturulan tasarımları ister etek modelleri, elbise modelleri veya pantolon modelleri ile tamamlayıcı bir bütün haline getirebilirsiniz. Şıklığınızı tamamlayacak ürünler hem oldukça ekonomik hem de son derece kaliteli bir şekilde tasarlanarak sizlere sunulmakta.